Logistyka

Print Media > Nasze usługi > Logistyka

Logistyka

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów dostarczamy wykonane przez nas prace pod wskazany przez Klienta adres. Wydrukowany nakład, odpowiednio spakowany i zabezpieczony wysyłamy swoim transportem na terenie Polski oraz Europy bądź korzystamy z usług firm kurierskich. Zainteresowanie naszą ofertą zaowocowało stworzeniem działu logistycznego obsługującego Klientów również poza granicami Polski.


Naszym celem jest bycie godnym zaufania partnerem Państwa Firmy. Mając na uwadze Państwa zadowolenie, zwracamy szczególną uwagę na jakość i rzetelność świadczonych usług. W oparciu o bezpośrednią współpracę z armatorami świadczymy dla Państwa usługi z zakresu transportu morskiego. Począwszy od transportu drobnicowego jak i przewozów pełno kontenerowych. Oprócz tego realizujemy na Państwa zlecenie kompleksową obsługę z zakresu odpraw celnych, przekazów celnych, dokumentacji, tłumaczeń, akredytyw i innych nietypowych zamówień.
W odróżnieniu od większości spedytorów morskich, posiadamy własny tabor samochodowy, który pozwala nam na szybką i sprawną obsługę. Wysoki poziom usług transportowych świadczonych przez PrintMedia ARC Sp. z o.o. został osiągnięty dzięki wieloletniej praktyce. Naszym głównym atutem jest zespół doskonale wyszkolonych pracowników z szerokim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

Wszelkie pytanie prosimy kierować na:

Masz projekt to zrealizowania??
Napisz do nas!

Kontakt